Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Krężoły - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-12

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widokowa

Bogdanowo(Krężoły + 21 km)

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Quality przedstawia Państwu na sprzedaż atrakcyjne, narożnikowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 57,00 m , zlokalizowane na drugim piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agrestowa

Zacisze,Zielona Góra(Krężoły + 20 km)

520 000 zł59,80 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje | 59,80 m | parter | balkon | klimatyzacja | os. Zacisze - ul. Agrestowa Najważniejsze informacje: powierzchnia: 59,80 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter / 4 Budynek: blok typu kostka (1989.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Jędrzejów(Krężoły + 20 km)

327 000 zł43,68 m² 7 486,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: tylko u nas!

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra(Krężoły + 20 km)

538 760 zł40,23 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w centrum Zielonej Góry - balkon, bez pcc i prowizji Prezentowane mieszkanie to jeden z dostępnych lokali w nowej inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Zielona Góra(Krężoły + 20 km)

569 000 zł58,80 m² 9 676,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jesteś inwestorem - chcesz czerpać zyski z wynajmu? Ten dwupak Inwestycyjny jest właśnie dla Ciebie! sawka Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomości o powierzchni użytkowej 58,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Centrum,Zielona Góra(Krężoły + 20 km)

420 000 zł44,02 m² 9 541,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta w biurze Prospace Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,88 m , położone na parterze budynku przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Układ idealny dla pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Chodzież

Chodzież(Krężoły + 23 km)

299 000 zł70,49 m² 4 241,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż duże mieszkanie W centrum chodzieży Przedmiotem oferty jest duże, jasne i przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z tarasem usytuowane na parterze kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rogoźno(Krężoły + 16 km)

420 000 zł51,97 m² 8 081,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe bezczynszowe mieszkanie Z garażem na sprzedaż W rogoźnie mieszkanie W bloku na sprzedaż W rogoźnie nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest 3- pokojowe mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miętowa

Krężoły,lubuskie

330 000 zł50 m² 6 610,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, znajdującego się na nowym osiedlu w Sulechowie (krężoły). Nieruchomość o powierzchni 49,92 m2 składa się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij